Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 6 253,00 zł

broń

broń

Aktywne filtry

Akcesoria do broni

Nasz sklep internetowy posiada szeroki wybór produktów przeznaczonych do obsługi, modyfikacji, personalizacji i konserwacji broni długiej oraz broni krótkiej. Wszystkie produkty oferowane przez nas pochodzą z renomowanych firm takich jak strike industries, magpul czy też bcm. Prawdziwy miłośnik broni palnej nie powinien się skupiać tylko na jednej platformie strzeleckiej, zwłaszcza gdy ma możliwość personalizacji praktycznie każdej konstrukcji. Na naszej stronie znajdziecie państwo akcesoria strzeleckie oraz ogromną ilość przydatnych produktów takich jak:

Akcesoria do broni krótkiej

Nasz sklep internetowy może zaszczycić się szeroką ofertą akcesoriów, narzędzi i chemii do konserwacji broni krótkiej takiej jak GLOCK, Sig, Zev, czy też wszelakich konstrukcji opartych na klasycznym 1911. Znajdziecie Państwo między innymi zestaw konwersyjny na .22lr czy też przedłużki magazynka z przydatnym wybijakiem do szyb, zwalniacz magazynka glock, zbijak plastikowy 9mm, zestaw sprężyn, dużą ilość magazynków magpul pmag (https://milicon.pl/magazynki/3892-magazynek-magpul-pmag-15-gl9-15-nabojowy-0840815101369.html?search_query=pmag+flock&results=50) oraz produkty dedykowane do rewolwerów.

Akcesoria do broni długiej

W naszej ofercie znajduje się również pokaźna ilość produktów do broni długiej. Wybierając produkty dostępne można znaleźć dużą ilość magazynków magpul pmag i magazynków lancer, dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdy znajdzie odpowiedni magazynek, który spełni Państwa wymagania. Akcesoria i części karabinków rodziny AR jak i ak to nie tylko magazynki, ale także takie rzeczy jak łoże magpul z szynami ris czy łoże magpul moe w różnych długościach, łącznik magazynków magpul, zestaw sprężyn spustu, skrzydełko selektora dedykowane dla lewo jak i prawo ręcznych. Szczycimy się również szeroką ofertą mechanizmów spustowych oraz akcesoriami takimi jak zwalniacz magazynka lub zamka do karabinków ar (https://milicon.pl/akcesoria-ar/3729-magpul-b-a-d-lever-0873750002996.html?search_query=zwalniacz+zanja&results=34), który jest niezwykle przydatny do rozładowania broni.

Tłumiki i kompensatory

Nasz internetowy sklep posiada w swojej ofercie tłumiki do broni i kompensatory do broni długiej i krótkiej firm takich jak OCEANIA DEFENCE czy też nasz rodzimy Łuszczek. Jeśli jesteś użytkownikiem karabinków z krótką lufą, szukaj produktów taki jak kompensator linearny (https://milicon.pl/kompensatory-i-tlumiki/3987-kompensator-linearny-hera-arms-556-lc-s-0797035683215.html) będzie on idealnym urządzeniem uniwersalnym, ponieważ łączy w sobie cechy hamulca wylotowego z liniowym przekierowaniem gazu, którego możesz używać zmiennie na przykład z tłumkiem hałasu. Jego zaletą jest nie tylko redukcja hałasu do poziomu bezpiecznego dla strzelca, ale również wyraźne zmniejszenie podrzutu i odrzutu broni przy strzale.

Narzędzia, chemia i produkty dedykowane do czyszczenia i konserwacji broni

Pragniemy dostarczać produkty najwyższej jakości, przez co w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty firm takich jak BREAKTHROUGH (której produktów sami używamy oraz polecamy). Każdy z tych produktów posiada wybitnie dobry skład chemiczny, który nie posiada zapachu ani koloru. Dzięki wielokrotnej rafinacji nie zawiera również niebezpiecznych środków. Będzie więc się sprawdzał nawet przy ciężkich zabrudzeniach i tak jak wskazuje nazwa produktu ułatwiał ich czyszczenie(https://milicon.pl/konserwacja-i-czyszczenie/3972-zestaw-do-czyszczenia-breakthrough-basic-cleaning-kit-0852712005077.html).

Chwyty i dwójnogi

W naszym asortymencie dostępne są również pokaźne ilości chwytów i dwójnogów do broni, które są niezmiernie przydatne do strzelectwa dynamicznego czy też precyzyjnego. Znajdziecie Państwo również statywy do przystrzeliwaniu broni i zerowania optyki.

https://milicon.pl/chwyty-do-broni/4173-chwyt-pistoletowy-do-broni-magpul-moe-k2-grip-ar-15m4.html?search_query=chwyt&results=435

Termin dostawy, jak i koszty dostawy nie będą dla nikogo problemem, zwłaszcza że przy zamówieniach powyżej 400zł to MILICON pokrywa te koszty.