Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 4 870,00 zł

broń

broń

Aktywne filtry


Kompensatory do broni

Kompensator odrzutu to jedna z istotnych części broni palnej, która znacznie wpływa na redukcję odrzutu i zwiększenie komfortu użytkowania broni. W sklepie internetowym można znaleźć wiele różnych modeli, w tym oryginalny kompensator odrzutu oraz kompensator Strike Industries.

Szczegóły produktu związane z kompensatorem Strike Industries obejmują ściąganie gazu poprzez otwory gazowe oraz miotacze gazu, co skutecznie zmniejsza odrzut. Dodatkowo, ten kompensator jest wykonany z materiałów wybuchowych, co jest wymagane przy zakupie i użytkowaniu broni.

Do czego służy kompensator

Kompensator odrzutu jest często używany przez osoby posiadające właściwe uprawnienia do posiadania broni palnej, ponieważ pomaga w stabilizowaniu broni i minimalizowaniu siły odrzutu. Dla osób posiadających mocniejszy kaliber, zaleca się hamulce wylotowe, takie jak trójkomorowy hamulec wylotowy Strike Industries, który dodatkowo pomaga w wyważeniu broni.

Warto zaznaczyć, że kaliber broni wpływa na skuteczność kompensatora odrzutu, a w mocniejszych kalibrach zdecydowanie zaleca się użycie hamulców wylotowych. Korzystanie z kompensatorów i hamulców wylotowych jest również istotne z punktu widzenia rozumienia ustawy oraz posiadania właściwych części broni.

Podsumowując, kompensator odrzutu oraz hamulce wylotowe są istotnymi elementami broni palnej, które pomagają w redukcji odrzutu i zwiększeniu komfortu użytkowania broni. Dla osób posiadających mocniejsze kalibry, zaleca się użycie trójkomorowego hamulca wylotowego, który zapewnia dobrą redukcję odrzutu.