Aktywne filtry

Tłumiki do broni

Tłumiki dźwięku są nieodłącznym elementem broni palnej, zwłaszcza broni myśliwskiej. Wielu myśliwych korzysta z tłumików myśliwskich, aby ograniczyć hałas wywołany wystrzałem broni, co pozwala na cichsze polowanie i zmniejsza negatywny wpływ hałasu na otoczenie.

Dlaczego warto posiadać tłumik ?

Efektywny tłumik wieloczęściowy wykonany z materiałów wysokiej jakości to standardowe rozwiązanie dla broni myśliwskiej kalibru. Tłumiki dźwięku Hush-Tac i Oceania Defence są powszechnie stosowane w Polsce, gdzie posiadanie broni palnej jest legalne. Posiadamy szeroki wybór tłumików, w tym tłumiki wieloczęściowe i modułowe dla broni krótkiej oraz typowe tłumiki sportowe dla broni myśliwskiej. W naszej ofercie znajdują się modele tłumików wykonane z najlepszych materiałów, które faktycznie działają i znacznie zmniejszają dźwięk wywołany wystrzałem broni.

Tłumik do broni myśliwskiej a może do pistoletu ?

Tłumiki myśliwskie pełnią rolę nie tylko w redukcji hałasu, ale także w zmniejszeniu odrzutu broni, co jest istotne dla celów strzeleckich. Dobrany tłumik ma szansę znacznie zmniejszyć poziom dźwięku wywołanego wystrzałem broni, nawet dla najgłośniejszych modeli broni. Dzięki temu, strzelanie z użyciem tłumika jest bardziej komfortowe i bezpieczniejsze dla użytkownika. Standardowe tłumiki pistoletowe są również dostępne, a ich celem jest zmniejszenie odrzutu broni i umożliwienie strzelania ciszej na odległości pięciu metrów lub więcej, w zależności od prędkości pocisku.

Dobrać tłumik idealny dla swojej broni to niełatwe zadanie, ale posiadamy modele tłumików, które są specjalnie dostosowane do broni różnego kalibru oraz różnych modeli broni ręcznej. Konstrukcja tłumika wykonana jest w taki sposób, aby zmniejszyć odrzut broni oraz zminimalizować dźwięk wywołany wystrzałem.

Precyzyjne wykonanie

Tłumiki dźwięku są wykonywane z różnych materiałów, w tym z tworzyw sztucznych, aluminium, stali nierdzewnej oraz tytanu. Wysokiej jakości tłumiki wykonywane z tych materiałów są bardziej trwałe i skuteczne w redukcji hałasu wywołanego wystrzałem broni.

Dobrany tłumik ma szansę zmniejszyć dźwięk wystrzału do poziomu, który nie przekroczy prędkości dźwięku. Po przekroczeniu prędkości dźwięku, dźwięk szybko spada i jest znacznie mniej słyszalny. Dzięki temu strzelcy mogą korzystać z wytłumionej broni bez obawy o słyszalność dźwięku. Warto pamiętać, że dobrać tłumik idealny dla swojej broni, należy wziąć pod uwagę kaliber broni oraz odległość strzelania. Nasza firma oferuje szeroki wybór tłumików dźwięku, które są dopasowane do broni różnego kalibru oraz do odległości strzelania do pięciu metrów. Wszystkie nasze tłumiki są również mierzone pod kątem prędkości pocisku, co pozwala nam dobrze dobrać tłumik do konkretnego modelu broni.