Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 3 170,00 zł

broń

broń

Aktywne filtry

Akcesoria strzeleckie

Każdy strzelec powinien posiadać funkcjonalne akcesoria. Zarówno takie których zadaniem jest chronić wzrok i słuch, jak i te, które są stworzone do wygodnego przenoszenia Państwa ekwipunku.

Nasz sklep posiada szeroki wybór akcesoriów dla strzelców sportowych, funkcjonariuszy policji, wojskowych czy też myśliwych. Akcesoria te z pewnością przydadzą się w każdej sytuacji wymagającej użycia broni palnej.

Możemy zaproponować naszym klientom pełną gamę produktów przeznaczonych do strzelectwa takich jak ochronniki słuchu aktywne i pasywne, ładownice karabinowe, ładownice pistoletowe, akcesoria i chemia stworzone do konserwacji i czyszczenia broni, okulary ochronne oraz tarcze strzeleckie wielu rodzajów.

Ochronniki słuchu

Słuchawki strzeleckie zwane również ochronkami słuchu stanowią jeden z najważniejszych elementów ekwipunku. Podczas oddawania strzału słuch jest narażony na uszkodzenia a ochronniki słuchu gwarantują redukcję huku do poziomu bezpiecznego dla ich użytkownika. Ochronniki występują w odmianie pasywnej i aktywnej. Dużą popularnością cieszą się ochronniki słuchu peltor, sordin oraz produkty firmy Walker's, których posiadamy dużą ofertę.

Ochronniki słuchu aktywne i pasywne występują w wersji dousznej lub nausznej.

Ochronniki słuchu pasywne

Ochronniki pasywne nie posiadają w sobie elektroniki dlatego po założeniu tłumią wszystkie dźwięki z otoczenia. Niezalenie czy stosujemy słuchawki czy stopery stajemy się odcięci od głośnych dźwięków z otoczenia

Ochronniki słuchu aktywne

Aktywne ochronniki słuchu są wyposażone w specjalny system wygłuszający, który blokuje wyłącznie konkretne dźwięki (w większości tego typu urządzeń powyżej 80db). Można wobec tego liczyć na skuteczne wytłumienie huku wystrzału i jednocześnie słyszeć ciche dźwięki otoczenia. Nowoczesne słuchawki strzeleckie wychwytują dźwięki z większych odległości i wzmacniają je przez co oferują miedzy innymi możliwość komunikowania się z innym strzelcami. Ochronniki słuchu peltor czy też Walker's są często stosowane przez operatorów jednostek specjalnych co samo w sobie świadczy o wysokiej jakości i użyteczności produktów przeznaczonych do ochrony słuchu tych firm.

Ładownice

Każdy strzelec powinien mieć możliwość personalizacji swojego oporządzenia.

  • ładownice karabinowe są podstawą tego wyposażenia. Nie każdemu użytkownikowi wystarczy użycie pojedynczego magazynka karabinowego i poszukuje on czegoś do wygodnego przenoszenia dodatkowych magazynków. Magazynki do broni długiej mają różnorakie wymiary przez co i producenci posiadają dużą ilość modeli ładownic przystosowanych do przenoszenia niemalże wszystkiego. Produkty dostępne w naszej ofercie to w dużym stopniu polimerowe i otwarte ładownice idealne dla strzelców sportowych.

  • ładownice pistoletowe w naszej ofercie posiadamy ładownice do wygodnego przenoszenia pojedynczego magazynka ale również takie do dwóch. Nie dla każdego musi pasować pojedyncza ładownica ipsc wykonana z poleru więc posiadamy również klasyczne skórzane ładownice pistoletowe firmy Kimber (nie pasują do dwurzędowych magazynków) .

Akcesoria do czyszczenia broni

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem staramy zapewniać naszym klientom produkty najlepszej jakości, których sami jesteśmy użytkownikami. Jedną z firm znaną z produktów przeznaczonych do czyszczenia borni i jej konserwacji jest firma BREAKTHROUGH CLEAN , której akcesoria do czyszczenia broni są świetnej jakości. Wykorzystywana przez nich chemia nie posiada zapachu ani koloru, nie zawiera również niebezpiecznych środków, które mogą powodować uszkodzenia skóry użytkowania.

Ochrona wzorku

Ochrona naszego wzroku jest jedną z najważniejszych zasad bezpiecznego strzelania i ściśle związaną z każdą dyscypliną strzelecką . Posiadamy szeroki wybór okularów ochronnych w większości balistycznych (Wymagany poziom wyznaczają normy MIL-PRF-32432 - amerykańska oraz STANAG 4296). Możemy pochwalić się dużą ilością produktów topowych marek takich jak ESS, Oakley i Magpul.

Okulary te mogą nam przydać się nie tylko na strzelnicy ale i idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu z racji na zastosowanie polaryzacji i przyciemniania wizjerów.

Tarcze

W ofercie naszego sklepu znajdziesz akcesoria strzeleckie różnego rodzaju w tym tarcze strzeleckie. Do wyboru produktów przeznaczonych do strzelania na odległość z broni palnej (broni krótkiej lub broni długiej) posiadamy: tarcze strzeleckie (w kolorze oraz biało czarne), tarcze anatomiczne, wskaźniki trafienia celu, tarcze strzeleckie szkoleniowe, tarcze sytuacyjne oraz tarcze do przestrzeliwania broni palnej. Produkty te nadadzą się idealnie również dla strzelców sportowych. Zachęcamy do strzelania z broni dostępnej w asortymencie naszej firmy. Oferowane przez nas tarcze różnią się również wielkością i ciężkością co nie sprawi problemu do wygodnego przenoszenia ich w wybrane przez Państwa miejsce.