Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 1 297,00 zł

broń

broń

Aktywne filtry

Podstawą wygodnego przenoszenia broni i naszego wyposażenia jest dobre dobranie pasa taktycznego, kabury i ładownic

W naszej ofercie posiadamy kabury zewnętrzne, wewnętrzne, kabury kabury skonstruowane do dynamicznego dobywania broni danego modelu broni. W naszym sklepie znajdą Państwo tylko kabury najwyższej jakości dzięki czemu możemy zapewnić gwarancję satysfakcji i zadowolenia z użytkowania

Zastosowane materiały

Większość kabur na broń krótką wykonana jest w tym momencie z polimeru co daje dużą możliwość regulacji, posiadają wyprofilowaną dźwignię którą zwalniamy palcem wskazującym i możemy łatwo dobyć broń. Kabury kydex są formowane pod wpływem nacisku i obróbki termicznej więc są idealnie dopasowane do naszej broni krótkiej czy tez akcesoriów.

W naszej ofercie posiadamy kabury zewnętrzne i wewnętrze również z najwyższej jakości materiałów naturalnych na przykład firmy Kimber, mimo wykonania ze skóry kabura posiada regulowaną siłę docisku do broni krótkiej.

Pasy taktyczne

Pasy taktyczne do przenoszenia krótkiej broni to specjalnie zaprojektowane pasy, które umożliwiają szybkie i wygodne dostęp do broni palnej w przypadku sytuacji, w których potrzebne jest natychmiastowe użycie broni. Pas taki jest wyposażony w różnego rodzaju kieszenie, pętle i uchwyty, które pozwalają na przenoszenie nie tylko broni, ale również magazynków, latarki, noża czy innego niezbędnego wyposażenia.