SERVING GOOD GUYS IN BAD LANDS

Z upartością muła krążymy po świecie w poszukiwaniu nowości, najlepszego sprzętu wojskowego i kontaktów handlowych

About us hero image

O nas

Od czego by zacząć opowiadanie o nas? Może od pierwszego strzelania w wieku 5 lat, które zostało w pamięci? A może od pierwszych dużych projektów, które zrealizowaliśmy? Od czego byśmy nie zaczęli zawsze skończy się tak samo. Jesteśmy tu i teraz w roku 2023 nie przepracowując ani godziny. 

Zapytasz – dlaczego? A to dlatego, że dla nas jest to pasja, a nie praca i stąd przywilej codziennej „zabawy” z bronią. Korzystamy z tego pełnymi garściami czerpiąc radość z korzyścią dla innych.

  Firmę MILICON tworzą ludzie z pasja i różnorodnym doświadczeniem. Posiadamy oddziały w USA, Litwie i Ukrainie. Firma tworzona jest na bazie doświadczeń wyciągniętych z biznesu, wojsk specjalnych oraz innych agencji. Stanowimy zgraną pakę gotową pomóc kolegom na każdym krańcu świata. W swoim gronie czujemy się najlepiej ale zawsze liczymy na rozwój i rozszerzanie działalności w innych krajach na partnerskich zasadach. 

Wypalonych cygar 1237+
Wystrzelonych naboi 115340+
Sprzedanej broni 5712+

Misje firmy MILICON można określić dobrze znanym hasłem „serving good guys in bad lands”. Tak zaczęła się historia firmy. Wysłuchując potrzeb kolegów z Jednostek Specjalnych a także opowieści o problemach ze zdobyciem sprzętu postanowiliśmy pomóc w temacie.  Pierwsze kroki nie były łatwe. 

Do historii weszło doręczenie maila wydrukowanego na kartce do firmy, która na niego nie odpowiedziała. Zdziwienie szefa sprzedaży było przeogromne a spotkanie, które po tym nastąpiło bardzo owocne. Później reprezentowaliśmy ich przez wiele lat w Polsce, tworząc pierwszy profesjonalny plecak medyczny i kamizelkę taktyczną.

Strzelcy
Sprzęt najwyższej klasy

Doświadczenia wyniesione przez prawie dwie dekady działania na tym polu pozwala nam dostarczać sprzęt najwyższej klasy również strzelcom cywilnym. Z upartością muła krążymy po świecie w poszukiwaniu nowości. Zawsze jednak staramy się je sprawdzać. 

Musi być to sprzęt, który odpowiada swojemu przeznaczeniu. Jeśli ma być na wojnę to musi wytrzymać warunki wojenne, jeśli natomiast ma być do sportu to musi być w nim przydatny. Nie idziemy tutaj na kompromisy. Tak samo w pierwszym, jak i drugim przypadku jest zadziała to tylko na krótką metę.

Broń, sprzęt wojskowy i nie tylko…

Inną częścią działalności, o której mało kto wie jest budowa strzelnic i ośrodków treningowych. Przez wiele lat udało nam się stworzyć duże projekty w różnych częściach Świata począwszy od Słowenii, a skończywszy na UEA gdzie w latach 2018-2020 mieliśmy okazję budować największy ośrodek treningowy tworzony w tamtym okresie na Świecie. 

Doświadczenie z tych projektów udaje nam się wykorzystać również przy projektach realizowanych w Polsce.

W naszym wypadku praca i pasja to jedno. Obiecujemy, że będziemy dalej robić to na najwyższym poziomie z korzyścią dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś jeszcze z nami – dołącz, a na pewno się nie zawiedziesz. 

Bądź częścią naszej firmy

Bądź częścią MILICON CLUB.