Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji znajdziesz tu: Polityka prywatności.
  • Darmowa wysyłka 400

Śledź nas na Facebooku

O nas

MILICON® – praca i pasja w jednym

Praca i pasja w jednym

Nasza firma zajmuje się dostawą najwyższej jakości sprzętu taktycznego w kraju i poza granicami. Cała nasza ekipa to zespół zapaleńców, którzy mimo iż o broni wiedzą już naprawdę dużo nie przestają się dokształcać i zagłębiać w temat. Wynikiem tego są m.in. liczne wyjazdy zagraniczne w poszukiwaniu nowości i interesujących kontaktów handlowych.

Broń z całego świata.

Broń z całego świata

Z zamiłowania do sprzętu wojskowego ściągamy go z upartością muła z całego świata. Znajomość rynku oraz bieżących nowinek ze środowiska wojskowego sprawia, że mamy dostęp do najlepszych marek broni. Znajdziesz u nas najlepsze pistolety, karabiny i noże. Co ciekawe mamy również dostęp do wyposażenia, które może być oferowane tylko wojsku lub agencjom rządowym.

Wszystkie oferowane w sklepie produkty są testowane i zatwierdzone przez nas.Ale nie tylko broń…

Nie tylko broń - zestaw czyszczący

W naszym sklepie znajdziesz również liczne akcesoria. W sprzedaży posiadamy m.in. najlepszej jakości tłumiki, lufy, magazynki, mechanizmy spustowe, przyrządy celownicze, chronografy, sprzęt do łączności czy zestawy do czyszczenia broni. Są również elementy wyposażenia typu kamizelki taktyczne, kabury, pasy do broni, okulary ochronne i plecaki snajperskie.

Nie tylko broń - kamizelka

Wybór jest naprawdę przeogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.

Najlepsze marki pod jednym dachem.

Udało się nam zebrać pokaźną kolekcję najlepszych marek sprzętu wojskowego. Znajdziecie w naszej ofercie m.in.:

BlitzkaiesBravo Company USACarinthiaEberFirst SpearFortismfgInforceITW NexusKestrelKimberLittle giants7-62MagpulNEANoveskePOF USASTISylinxTacticalTYR

POF-USA, KIMBER, STI, NEA, TYR Tactical, Eberlestock, Carinthia, 7,62 Design, Kestrel, Inforce, Silynx, Tactical Command Industries, Magpul, BCM, Noveske, AWS, SilencerCo, Little Giant, Shocknife, ITW Nexus, First-Spear.

MILICON ACADEMIA

Piknik militarny - spotkania tematyczne, szkolenia

Militaria są nam na tyle bliskim tematem, że postanowiliśmy zająć się organizacją specjalistycznych szkoleń. Oparte są one o rozbudowany program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. MILICON posiada oczywiście certyfikację ISO 9001:2009 oraz AQAP 2120:2009 które są wymagane przy tego typu projektach.

Wiedza zdobyta na tych kursach pozwoli na doskonalenie podstawowych umiejętności strzeleckich jak również umożliwi uczestnictwo w dalszych szkoleniach strzeleckich MILICON ACADEMIA.

Oprócz tego zajmujemy się również budową strzelnic na terenie całego kraju (i nie tylko).