Szkolenie strzeleckie

szkolenie strzeleckie podzielone jest na rodzaje broni oraz poziomu umiejętności strzeleckich. Szkolenia pozwalają na sprawdzenie naszych umiejętności oraz sprawdzenie naszego sprzętu. Jednakże szkolić mogą się również się osoby które nie posiadają własnej broni. Nasze szkolenia strzeleckie przygotują was ultra merytorycznie do wielu zadań. Czas szkolenia zazwyczaj to około 3-5 godzin.

Godzina rozpoczęcia jest zależna od rodzaju szkolenia .

Szkolenia dzielone na użytą w nim broń palną

Te szkolenia dzielone są ze względu na użycie broni danego rodzaju broni.

Broń krótka - pistolet

Szkolenie pistolet skupia się na obsłudze krótkiej jednostki broni, niezalenie od poziomu grupy nasi prowadzący przystosują poziom do grupy, przeprowadzą szkolenia podstawowe z zasad bezpieczeństwa czy tez użycia latarki na naszej broni.

Broń długą - karabin

Szkolenie karabin pokaże jak prawidłowo posługiwać sie naszym karabinkiem, Szkolenie prowadzone może być na wielu rodzajach i jednostkach borni, Szkolenie może obejmować zaawansowane elementy taki jak użycie optyki czy też noktowizji

Broń długą - strzelba

Strzelecki kurs obsługi strzelby może być idealny do osób chcących rozwijać się w zakresie strzelania dynamicznego w kategorii 3gun. Nasi instruktorzy nauczą was między innymi czym jest przygotowanie broni do strzelania i czym jest poprawne rozładowanie broni.

Broń długodystansową

To szkolenie adresowane jest do osób które chciały poprawić swoje umiejętności strzelania na daleką odległość. Zakres szkolenia obejmuje zerowanie przyrządów celowniczych, przygotowanie broni do oddanie celnego strzału na danym dystansie

Szkolenie zawierające różne rodzaje broni

Ten rodzaj szkolenia zaawansowanego oferuje różne scenariusze użycia broni w wielu dziedzinach np 3 gun. Ten rodzaj szkoleń może zawierać zaawansowane elementy takie jak dynamiczna zmiana broni czy też zmiany postaw strzeleckich. Mile widziane osoby które posiadają własną bronią zastawiają się nad zakupem innego rodzaju broni.

Szkolenia dzielone względem poziomu umiejętności strzeleckich

Zakres szkolenia jest ściśle związany z umiejętnościami uczestników szkolenie i poziomu grupy.

Kurs podstawowy

Strzelecki kurs podstawowy skierowany jest do do osób zaczynających swoją przygodę z strzelectwem. Zakres szkolenia objęty jest podstawami takimi jak zasady działania broni palnej, zasady bezpieczeństwa, noszenia broni, podstawy strzelania takich jak różne techniki strzelania czy tez dobywanie broni. Ten strzelecki kurs podstawowy może być idealnym pomysłem na prezent.

Kurs średnio zawansowany

Strzelecki kurs dla średnio zaawansowanych jest przeznaczony dla osób znających już podstawy. Nasi instruktorzy dostosują się do poziomu grupy by jak doskonalić umiejętności strzeleckie i manualne uczestników szkolenia tak by poziom umiejętności był coraz większy.

Kurs zawansowany

Zawansowane szkolenie strzeleckie jest dla osób które chcą poczuć niczym profesjonaliści z sił specjalnych, czy też mistrzowie strzelania dynamicznego. Nasi instruktorzy przygotują was ultra merytorycznie do danych scenariuszy użycia broni i wasz sprzęt zostanie odpowiednio zweryfikowany tak jak i umiejętności strzeleckie.

Jak wybierać szkolenia strzeleckie ?

Wybór szkoleń strzeleckich zależy przede wszystkim od Twojego celu i poziomu doświadczenia w strzelaniu. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniego szkolenia strzeleckiego:

  1. Określ swoje cele - Czy chcesz poprawić swoją technikę strzelania, zdobyć certyfikaty lub przygotować się do konkurencji strzeleckiej? W zależności od Twojego celu, powinieneś wybrać odpowiednie szkolenie, które będzie Cię do tego przygotowywać.

  2. Szukaj szkoleń z certyfikowanymi instruktorami - Ważne jest, aby instruktor, który prowadzi szkolenie, był certyfikowany i miał doświadczenie w nauczaniu strzelania.

  3. Sprawdź opinie innych - Przeczytaj opinie innych osób, które uczestniczyły w danym szkoleniu. To pomoże Ci zorientować się, czy dany kurs jest dobry i czy warto zainwestować w niego czas i pieniądze.

  4. Zwróć uwagę na koszty - Szkolenia strzeleckie mogą mieć bardzo zróżnicowane ceny. Zanim zdecydujesz się na konkretne szkolenie, upewnij się, że koszty są zgodne z Twoim budżetem.

  5. Wybierz szkolenie odpowiadające Twojemu poziomowi - Nie warto brać udziału w szkoleniu dla zaawansowanych, jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze strzelectwem. Wybierz kurs dostosowany do Twojego poziomu, który pomoże Ci poprawić swoje umiejętności.

  6. Upewnij się, że szkolenie odpowiada Twojemu stylowi strzelania - Istnieją różne style strzelania, np. dynamiczne, precyzyjne czy taktyczne. Wybierz szkolenie, które odpowiada Twojemu stylowi strzelania i które pozwoli Ci na dalszy rozwój w tym kierunku.

Pamiętaj, że szkolenia strzeleckie mogą być bardzo przydatne, ale ważne jest, aby wybrać odpowiednie szkolenie i dedykowanego instruktora, który będzie w stanie pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów.