Aktywne filtry

Optyka i montaże do broni

Kategoria "optyka i montaże" to ważna część oferty sklepu Milicon.pl. W sklepie znajdziecie państwo szeroką ofertę produktów renomowanych marek, takich jak EOTECHTrijiconKahles, , SIG SauerHolosun oraz firmy Spuhrgwarantują najwyższą jakość, niezawodność i trwałość.

Lunety

Lunety to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia dla osób korzystających z broni długiej. W sklepie Milicon.plmożna znaleźć wiele modeli lunet,które zapewniają wysoką precyzję strzałów i doskonałą jakość obrazu. Produkty takich marek jak Trijicon, Kahles czy EOTECH oferują nie tylko wyjątkową jakość, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zwiększają skuteczność strzałów i precyzję.Nadają się do broni typu AR-15 czy Ar-10

Montaże do lunet

Montaże to elementy, które łączą optykę z bronią, zapewniając stabilność i niezawodność podczas strzelania. W sklepie Milicon.pl znajdziemy montaże , które są odpowiednie dla różnych typów broni i optyk. montaż taktyczny szwedzkiej firmy Spuhr czy Kahles to gwarancja jakości i trwałości, której potrzebują wszyscy użytkownicy broni.

W sklepie znajdziecie montaże jak i inne produkty związane z optyką i montażami, takie jak lunety celownicze, red doty, oraz różnego rodzaju akcesoria. Posiadamy szeroki wybór montaży np firmy spuhr Wszystkie oferowane produkty zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić najwyższą jakość, niezawodność i trwałość. Dzięki temu, użytkownicy broni i strzelcy mogą liczyć na produkty, które pomogą im osiągnąć sukces i spełnić ich oczekiwania.

Jaki montaż wybrać?

Napewno lekki jakim jest montaż duraluminiowy oraz powinien być stabilny montowany za pomocą czterech śrub. Wszystko zależy od strzelca i rodzaju strzelań. W naszej ofercie znajdziecie państwo różne rodzaje mocowania lunety, klasyczny montaż czy też montaż taktyczny lub dwu częściowy montaż szwedzkiej firmy Spuhr.

Kolimatory

Kolimatory to natomiast idealne rozwiązanie dla osób, które preferują strzelanie z broni krótkiej takiej jak na przykład Glock czy Colt 1911. W sklepie Milicon.pl znajdziecie państwo modele kolimatorów od renomowanych marek, takich jak EOTECH czy Holosun. Kolimatry to produkty, które umożliwiają szybkie namierzanie celu oraz skuteczne wykorzystanie broni krótkiej. Dzięki temu, strzelcy zyskują przewagę nad przeciwnikiem i zwiększają swoje szanse na sukces. Posiadamy również wysoki montaż do kolimatora firmy SIG Sauer.

Szyny picatinny

Szyny picatinny są najpopularniejsza opcją rozbudowania broni, jest to solidny montaż pod latarkę, kolimator oraz do montażu lunet tzw montaż taktyczny. W ofercie znajdziecie państwo szyny picatinny najlepszych firm na świecie BCMMagpul od 3 rzędowych do 9 rzędowych szyny picatinny zaprojektowane do montażu na szynach z montażem M–LOK wykonanych z polimeru lub aluminium.

Jeżeli któryś produkt chwilowo jest niedostępny skontaktuj się z nami, mamy duży wybór montaży i napewno ustalimy jak najszybszy termin dostawy.