Aktywne filtry

Odzież taktyczna


Odzież taktyczna jest zwana powszechnie również jako odzież militarna, odzież wojskowa czy też odzież outdoorowa.

Odzież taktyczna posiada wysokiej jakości materiał oraz charakteryzuje się wytrzymałością. W skład materiałowy wchodzą między innymi takie materiały jak poliamid, cordura, membrana ePTFE . Używanie tego rodzaju materiałów powoduje powstanie nie tylko najwyższej jakości odzież taktyczną, ale również, to że waga produktu jest nieduża.
W ofercie sklepu odnaleźć można między innymi produkty takie jak kurtki taktyczne, rękawice taktyczne, spodnie bojówki, spodnie wojskowe, plecaki taktyczne oraz szeroki wybór profesjonalnego obuwia jakimi są buty taktyczne.

Chcemy zapewnić państwu produkty wysokiej, wręcz najwyższej jakości zapewniających pełną satysfakcje z produktów. Dlatego też ofercie sklepu znajdziecie Państwo odzież taktyczną firmy Carinthia.

Spodnie i kurtki taktyczne

Znajdziecie również Państwo katalog wysokiej jakości produktów z kategorii ubrań wierzchnich, których skład materiałowy składa się z surowców najwyższej jakości. Kurtki taktyczne i spodnie taktyczne doskonale sprawdzą się w wielu warunkach pogodowych w tym takimi z niskimi temperaturami dochodzącymi do -30*. Ubrania wojskowe posiadają dużą ilość dobrze rozmieszczonych kieszeni, a zwłaszcza spodnie taktyczne, które mogą również sprawdzić idealnie w codziennym użytkowaniu. Niska waga produktu i duża kompresyjność w przypadku kurtek taktycznych to jedne z ich największych plusów.

https://milicon.pl/1605_carinthia


Taktyczne
 bluzy i koszulki

Ważnym aspektem dla wielu ludzi jest ich styl i ubiór. Nie każdemu będzie pasował combat shirt, czy bluza mundurowa z materiału rip stop dlatego też oferujemy produkty takie jak klasyczne bluzy bawełniane, które zapewnią Państwu wysoki komfort użytkowania. Wszystkie te produkty nie będzie niczym odbiegać od militarnej odzieży najwyższej jakości. Oferujemy więc Państwu wysokiej jakości katalog taktycznych bluz oraz koszulek tworzonych z surowców najwyższej jakości.

https://milicon.pl/1594_762-design

Czapki

Czapki taktyczne znane są również pod innymi nazwami jak: militarne czapki lub nawet wojskowe czapki baseballówki.

Tego rodzaju nakrycia głowy idealne są nie tylko do ochrony głowy przed rażącym słońcem ale sprawują się również świetnie jako stylowy dodatek na odzież wojskową. Pośród nich odnaleźć można męskie czapki, damskie oraz uniwersalne. Nasza oferta czapek taktycznych posiada następujące rodzaje czapek które poszerzą Waszą kolekcję czapek taktycznych: unikalne wojskowe czapki, turystyczne czapki, czapki wojskowe zimowe, uniwersalne czapki wojskowe, czapki z daszkiem taktyczne, kapelusz taktyczny, sportowe czapki.

https://milicon.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=czapka&submit_search=

Buty

Podstawą profesjonalnego obuwia taktycznego są dobre buty taktyczne.

Buty taktyczne podobnie jak kurtki taktyczne mają w sobie różnego rodzaje membran, które poprawiają komfort użytkowania posiadając właściwości wodoodporne jak i oddychające. Jednym z najczęściej wybieranych modeli butów jest zephyr gtx niemieckiej firmy lowa posiadający właśnie membranę Gore-tex. Do bardziej znanych firm robiących buty taktyczne należą: Lowa, Bates, Salomon, Haix, Salewa i Merrell

Dla kogo przeznaczona jest odzież taktyczna?

Odzież taktyczna jest przeznaczona głównie dla osób związanych z wojskiem, policją, służbami specjalnymi i innymi formacjami, które wymagają specjalnego wyposażenia do wykonywania swoich zadań.

Jednak w ostatnich latach odzież taktyczna zyskała również popularność wśród cywilów, którzy szukają wygodnej i trwałej odzieży do codziennego użytku, jak również wśród miłośników sportów takich jak paintball, airsoft czy survival.

Odzież taktyczna charakteryzuje się zwykle wysoką jakością materiałów, wytrzymałością i funkcjonalnością, z uwzględnieniem różnych warunków i potrzeb użytkowników. Posiada wiele kieszeni, pętli, systemów mocowania, które pozwalają na przenoszenie i szybki dostęp do różnych przedmiotów, takich jak magazynki, noże, latarki itp.

Dla kogo przeznaczona jest odzież odzież outdoorowa?

Odzież outdoorowa jest przeznaczona dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i uprawiać różne formy aktywności na zewnątrz, takie jak turystyka, wspinaczka, kajakarstwo, bieganie czy jazda na rowerze.

Ta odzież jest zaprojektowana z myślą o zapewnieniu użytkownikom wygody i ochrony w trudnych warunkach atmosferycznych. Charakteryzuje się zwykle wysoką jakością materiałów, odpornych na wiatr, deszcz i śnieg, a także oddychających, co pozwala na odprowadzanie wilgoci z ciała.

Odzież outdoorowa zwykle posiada wiele kieszeni, pętli i systemów mocowania, które pozwalają na przenoszenie i szybki dostęp do różnych przedmiotów, takich jak mapy, latarki, butelki z wodą itp. Często wyposażona jest również w regulowane mankiety, ściągacze oraz kaptury, które pozwalają na dostosowanie odzieży do zmieniających się warunków atmosferycznych